Renginiai2018-06-13T16:54:57+00:00

SMAGŪS ATOSTOGŲ

Renginiai

1906, 2019

BALTIC VOICE Konkursas – Festivalis 2019

Daina tai jėga, kuri jungia tautas peržengdama visas sienas!

Septintąjį kartą Juodkrantėje liepos 1-5 dienomis Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje vyks tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Baltic Voice“, į kurį suvažiuos jaunoji karta ne tik iš Lietuvos miestų bet ir iš užsienio šalių, kuri puoselėja dainavimo žanrą, tobulina savo dainavimo įgūdžius ir skleidžia žinią apie jaunimo polėkius, siekius žengiant meno, muzikos platybės keliu. Pagrindinis festivalio tikslas-sukviesti vaikus ir jaunimą iš visų šalių, suteikiant jiems galimybę kartu pasidalinti savo pasiekimais mene ir įrodyti, kad daina tai jėga, kuri jungia tautas peržengdama visas sienas. Festivalio-konkurso kulminacija – liepos 4 dieną laureatų finalinis koncertas „Baltic Voice-2019 Juodkrantė“.

Lankytinos vietos netoliese
Smiltynė- Lietuvos jūrų muziejus – Delfinariumas, Nidos žvejo etnografinė sodyba.

Juodkrantė- „Raganų kalno“ medinių skulptūrų ekspozicija, Gintaro įlanka, Pažintinis – dendrologinis takas, Juodkrantės vilų kvartalas, Miniatiūrų muziejus, Akmens skulptūrų ekspozicija, Vėtrungių galerija.

Nida- Gintaro galerija – muziejus, mirties slėnis, Švyturys ant Urbo kalno, Parnidžio kopa ir saulės laikrodis.

1306, 2018

Tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis-konkursas „Baltic voice 2018“

Renginio pradžia: 06/20/2018 11:00
Pabaiga: 06/22/2018 20:00

Birželio 20-22 dienomis Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estradoje vyks Tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis-konkursas „Baltic voice 2018“. Tai jau šeštoji tradicine tampanti vaikų ir jaunimo muzikos šventė: per penkerius metus šio festivalio-konkurso scenoje pasirodė apie 700 jaunųjų atlikėjų iš įvairių pasaulio šalių – Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Gruzijos, JAV, Latvijos, Lietuvos, Maltos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Ukrainos.

Šiemet „Baltic voice 2018“, be didelio būrio lietuvių, laukia apie dviejų šimtų atlikėjų nuo 6 iki 27 metų iš Armėnijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Maltos, Rusijos ir Ukrainos.
Šio festivalio-konkurso dalyviai varžosi solistų, džiazo vokalistų bei ansamblių kategorijose – konkursantai per pirmąsias dvi dienas turi atlikti po vieną dainą, trečiąją dieną vyksta laureatų koncertas ir apdovanojimas.

Šiemet jaunuosius atlikėjus vertins aštuonių asmenų komisija, kurią sudaro vokalo mokytojai, dainininkai, kompozitoriai, muzikos vadybininkai, analogiškų konkursų organizatoriai ir vadovai iš įvairių šalių. Konkurso pagrindiniai prizai – Grand Prix jau yra iškeliavę į Armėniją, Azerbaidžaną, Didžiąją Britaniją, Maltą, Ukrainą, vienas jų atiteko atlikėjai Lietuvos.
Kiekvienais metais įteikiamas ir Neringos miesto mero įsteigtas prizas.

Festivalį-konkursą „Baltic voice“ organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras bei visuomeninė organizacija „Lietučiukės“ iš Mažeikių.
„Jau šeštus metus jaunieji talentai puoselėja dainavimo žanrą, tobulina savo įgūdžius ir skleidžia žinią apie jaunimo polėkius, siekius žengiant meno, muzikos platybės keliu.

Savo festivaliu-konkursu siekiame sukviesti vaikus ir jaunimą iš visų šalių, suteikti jiems galimybę kartu pasidalinti pasiekimais muzikoje, parodyti savo talentus, susipažinti su įvairių tautų muzikine kultūra ir įrodyti, kad menas yra jėga, jungianti tautas peržengiant visas sienas. Visi festivalio koncertai nemokami, tad laukiame visų, neabejingų muzikai ir naujiems atradimams, pasirenkite ir staigmenoms“, – teigia festivalio-konkurso „Baltic voice“ vadovas Augustas Petkus.

Festivalio-konkurso „Baltic voice 2018“ programa

  • Birželio 20 d. 12.00 val. festivalio-konkurso atidarymas ir pirmos dainos konkursas.
  • Birželio 21 d. 12.00 val. festivalio-konkurso antros dainos konkursas.
  • Birželio 22 d. 19 val. – laureatų GALA koncertas, apdovanojimai, festivalio uždarymas.

GALA koncertas bus tiesiogiai transliuojamas per žiūrimiausią lietuvišką televiziją internete – DELFI TV.

Festivalį organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras, Liudviko Rėzos kultūros centras (Juodkrantė) ir visuomeninė organizacija „Lietučiukės“ (Mažeikiai).

Festivalio globėjas – Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Įėjimas į festivalio koncertus nemokamas.

Tiksli informacija ir rezervacija tiesiogiai, mažiausiomis kainomis - tel. +37069800345 arba el.p. vaidas@prieazuolo.lt
Rezervacija

Apgyvendinimo paslaugos teikiamos: 
viename apartamente apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius;

Tiksli informacija nurodytais kontaktais
Точная информация о бронировании по контактам
Contact details for reservations

vaidas@prieazuolo.lt
+37069800345
Žiūrėti apartamentus
close-link
SAVAITĖS PASIŪLYMAS